17.03
15:00
BSK Bujanovac
Balkanski
3
1
|
17.03.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.03
15:00
ZloÄudovo
SFK Moravac
0
3
|
17.03.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.03
15:00
MaloŔiŔte
Zaplanjac
2
2
|
17.03.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.03
15:00
Pukovac
Pusta Reka
0
3
|
17.03.2013 15:00 | 0 : 3 | |||||||
17.03
15:00
Rudar Alpos
Sloga
1
0
|
17.03.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.03
15:00
Jedinstvo
Napredak
0
1
|
17.03.2013 15:00 | 0 : 1 |
|
17.03
15:00
Župa
Dunav
3
1
|
17.03.2013 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.03
15:00
Pepeljevac
Jedinstvo
0
3
|
17.03.2013 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.03
15:00
Rembas
RadniÄki (L)
4
3
|
17.03.2013 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.03
15:00
Napredak (D)
OFK Bor
1
3
|
17.03.2013 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.03
15:00
Kablovi
Juhor
2
1
|
17.03.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
15:00
Majdanpek
Dragocvet
0
0
|
17.03.2013 15:00 | 0 : 0 |
|
17.03
15:00
Å umadinac
Jedinstvo
1
1
|
17.03.2013 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.03
15:00
MarÅ”iÄ
Äava
2
0
|
17.03.2013 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.03
15:00
Arsenal
BuduÄnost
4
0
|
17.03.2013 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.03
15:00
Seljak
Jadran
1
2
|
17.03.2013 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
15:00
Vinogradi DB
Partizan
4
2
|
17.03.2013 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.03
15:00
Sloga
Å umadija
2
2
|
17.03.2013 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.03
15:00
SuŔica
Kolonija
1
0
|
17.03.2013 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.03
15:00
KoriÄani
Erdoglija 1931
2
1
|
17.03.2013 15:00 | 2 : 1 |
|
17.03
14:30
Mladi Borac
Makce
0
3
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 3 | |||||||
17.03
14:30
Vihor
Sloga (B)
1
2
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
Crni Vrh
Borac
6
2
|
17.03.2013 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
Sloga (D)
Omladinac
0
3
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
17.03
14:30
Mlava
Integral
0
3
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 3 | |||||||
17.03
14:30
Petar Dobrnjac
ŽelezniÄar
1
3
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.03
14:30
Mladost
Polet
2
1
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Napredak
Beli Orao
0
0
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 0 |
|
17.03
11:00
ŽelezniÄar
Polet
4
0
|
17.03.2013 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.03
14:30
Å umadinac
Borac
2
1
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
BuduÄnost
Proleter
0
5
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 5 | |||||||
17.03
14:30
Omladinac
Napredak
1
2
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
Radnik
Bresje Superior
1
2
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
Sloboda
Å umadija
3
1
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 1 | |||||||
17.03
14:30
Pobeda
GlavaÅ”
1
1
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 1 |
|
17.03
13:30
Morava
TreŔnjevka
13
1
|
17.03.2013 13:30 | 13 : 1 |
|
||||||
17.03
13:30
Levosoje
BiljaÄa
0
3
|
17.03.2013 13:30 | 0 : 3 | |||||||
17.03
13:30
Nebeski Andjeli
Pavlovac
4
0
|
17.03.2013 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.03
13:30
Kondiva
Besa
0
1
|
17.03.2013 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.03
13:30
Ternoci
Äelik
2
1
|
17.03.2013 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
13:30
As
Vranjska Banja
0
3
|
17.03.2013 13:30 | 0 : 3 |
|
17.03
BobiŔte
Umac
0
0
|
17.03.2013 | 0 : 0 |
|
||||||
17.03
Jablanica
BuduÄnost
0
0
|
17.03.2013 | 0 : 0 |
|
||||||
17.03
Å umadija
Progres
2
0
|
17.03.2013 | 2 : 0 |
|
||||||
17.03
Mladi Borac
Mladost
1
2
|
17.03.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
Plantaža
Jedinstvo (B)
0
0
|
17.03.2013 | 0 : 0 |
|
||||||
17.03
Äekmin
Sloga
4
1
|
17.03.2013 | 4 : 1 |
|
||||||
17.03
Radan
OFK Morava
4
0
|
17.03.2013 | 4 : 0 |
|
17.03
14:30
Trajal
Jovan Kursula
2
3
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 3 | |||||||
17.03
14:30
Naupare
Jedinstvo 1936
4
1
|
17.03.2013 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Sloga (Ä)
Jasika
1
0
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.03
14:30
Gradina
Jastrebac
2
1
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Poljoprivrednik
FUD
1
1
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 1 |
|
17.03
14:30
Sremac
Hajduk 1932
1
1
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Sloven (S)
Jadran
1
1
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Kupinovo
Donji Petrovci
1
2
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
GraniÄar
Ljukovo
3
2
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 2 |
|
17.03
14:30
Mladost (DK)
UÅ”Äe
3
1
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Rubin
Omladinac
4
1
|
17.03.2013 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Beli Orlovi
Župski biseri
2
3
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
17.03
14:30
Borac
BaŔtovan
1
5
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
17.03
14:30
Mladost (T)
Mladi radnik
0
7
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 7 |
|
17.03
14:30
OFK Ribare
Dedina
3
2
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
MaÄkovac
Rasina
5
1
|
17.03.2013 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
13. April
Sloga
2
2
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
Gornji StepoÅ”
Kupci
0
0
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
17.03
14:30
Äitluk
Kapidžija
3
3
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
17.03
14:30
DuÅ”an RistiÄ
Dvorane
2
4
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
17.03
14:30
BeloviÄ
Mudrakovac
4
1
|
17.03.2013 14:30 | 4 : 1 |
|
17.03
14:30
GraniÄar (G)
GraniÄar (K)
1
0
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.03
14:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Dunav
3
1
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Sloga
Napredak (V)
0
0
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
17.03
14:30
Lovac
Napredak (P)
0
1
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Borac
ŽelezniÄar
1
2
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
14:30
Jedinstvo (P)
Hrtkovci
0
2
|
17.03.2013 14:30 | 0 : 2 |
|
17.03
14:30
Napredak (B)
Mlava
2
5
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 5 |
|
||||||
17.03
14:30
Pobeda
Napredak (P)
2
1
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Metalac
Dizel
1
3
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.03
14:30
Sloga (L)
Dunav
7
1
|
17.03.2013 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
17.03
14:30
Proleter
Zemljoradnik
3
3
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
17.03
14:30
Vojvoda Milenko
Stig
2
0
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 0 |
|
17.03
14:30
RadniÄki 1923
Hajduk
3
2
|
17.03.2013 14:30 | 3 : 2 | |||||||
17.03
13:00
RadniÄki (N)
Crvena zvezda
2
1
|
17.03.2013 13:00 | 2 : 1 | |||||||
17.03
14:30
Novi Pazar
Smederevo
2
1
|
17.03.2013 14:30 | 2 : 1 | |||||||
17.03
14:30
Javor
BSK BorÄa
1
2
|
17.03.2013 14:30 | 1 : 2 | |||||||
17.03
18:00
Partizan
OFK Beograd
2
0
|
17.03.2013 18:00 | 2 : 0 |
17.03
Timok
RadniÄki 1923
0
0
|
17.03.2013 | 0 : 0 |
|
17.03
10:00
Arsenal
FAP
0
0
|
17.03.2013 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.03
11:00
Mladost
Javor
3
2
|
17.03.2013 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.03
11:00
GoÄ
Novi Pazar
0
2
|
17.03.2013 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.03
13:30
Å umadija 1903
Bane
3
0
|
17.03.2013 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.03
Jadran
Zlatar
3
1
|
17.03.2013 | 3 : 1 |
|
17.03
GFK Jasenica 1911
KaraÄorÄe
3
0
|
17.03.2013 | 3 : 0 |
|
||||||
17.03
Å umadija
Smederevo
0
0
|
17.03.2013 | 0 : 0 |
|
17.03
Rudar
Å umadija
1
2
|
17.03.2013 | 1 : 2 |
|
||||||
17.03
Morava
Pinkum
2
0
|
17.03.2013 | 2 : 0 |
|
17.03
11:00
ÄaÄak 94
Novi Pazar
2
1
|
17.03.2013 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
Sloga (K)
Javor
2
0
|
17.03.2013 | 2 : 0 |
|
||||||
17.03
Jedinstvo Putevi
Metalac (K)
2
1
|
17.03.2013 | 2 : 1 |
|
||||||
17.03
Bane
SuŔica
2
2
|
17.03.2013 | 2 : 2 |
|
17.03
10:00
Jedinstvo
MaÄva
0
8
|
17.03.2013 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
17.03
12:00
Savacijum
Radnicki Stobex
4
0
|
17.03.2013 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.03
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
4
1
|
17.03.2013 10:00 | 4 : 1 |
|
17.03
Napredak
Zemun
3
1
|
17.03.2013 | 3 : 1 |
|
17.03
Seljak
Å umadija
0
7
|
17.03.2013 | 0 : 7 |
|
17.03
10:00
RadniÄki
BuduÄnost
1
3
|
17.03.2013 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.03
10:00
Savacijum
Osecina
1
2
|
17.03.2013 10:00 | 1 : 2 |
|
17.03
17:00
Szolnoki Olaj
Zadar
90
79
|
17.03.2013 17:00 | 90 : 79 | |||||||
17.03
20:15
Igokea
Krka
84
75
|
17.03.2013 20:15 | 84 : 75 | |||||||
17.03
17:00
Cedevita
Cibona
92
78
|
17.03.2013 17:00 | 92 : 78 |
17.03
18:00
RadniÄki
Proleter Naftagas
78
73
|
17.03.2013 18:00 | 78 : 73 | |||||||
17.03
16:00
Beovuk 72
Crnokosa
102
92
|
17.03.2013 16:00 | 102 : 92 | |||||||
17.03
18:00
Partizan Mts MT
Meridiana
90
98
|
17.03.2013 18:00 | 90 : 98 |
17.03
18:30
BeoÄin
Å umadija
53
68
|
17.03.2013 18:30 | 53 : 68 | |||||||
17.03
19:00
Srbobran
Vrbas Medela
60
61
|
17.03.2013 19:00 | 60 : 61 |
17.03
15:00
TopliÄanin
Gimnazijalac Partizan
0
20
|
17.03.2013 15:00 | 0 : 20 |
|
||||||
17.03
17:00
ParaÄin
Palanka 2012
60
120
|
17.03.2013 17:00 | 60 : 120 |
|
17.03
18:00
Äerdap
Partizan Termoelektro
0
3
|
17.03.2013 18:00 | 0 : 3 |
17.03
16:00
Ribnica 2
Partizan
3
2
|
17.03.2013 16:00 | 3 : 2 |
17.03
19:30
Desetka
Mladost
3
2
|
17.03.2013 19:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.03
15:00
Milenijum
NiÅ”
2
3
|
17.03.2013 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.03
17:00
Timok
Knjaževac
3
0
|
17.03.2013 17:00 | 3 : 0 |
|
17.03
Obrenovac
Å umadija
3
0
|
17.03.2013 | 3 : 0 |
|
17.03
12:00
Sloboda S
Libero ÄA
2
3
|
17.03.2013 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.03
17:00
Trstenik
Zlatibor
3
1
|
17.03.2013 17:00 | 3 : 1 |
|
17.03
Sjenica
LuÄani
3
0
|
17.03.2013 | 3 : 0 |
|
17.03
Omladinac
KI 0230
3
1
|
17.03.2013 | 3 : 1 |
|
||||||
17.03
Dunav
Vrbas
0
3
|
17.03.2013 | 0 : 3 |
|
17.03
Jagodina
Student
1
3
|
17.03.2013 | 1 : 3 |
|
17.03
17:00
Vrbas Carnex
Partizan
27
36
|
17.03.2013 17:00 | 27 : 36 |
17.03
17:30
Titel Džon Dir
Dinamo
29
30
|
17.03.2013 17:30 | 29 : 30 |
|
17.03
17:00
Sloga
Priboj
27
25
|
17.03.2013 17:00 | 27 : 25 | |||||||
17.03
17:30
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
15 oktobar
38
27
|
17.03.2013 17:30 | 38 : 27 | |||||||
17.03
19:00
Bane
RadniÄki 2
24
29
|
17.03.2013 19:00 | 24 : 29 |
17.03
19:00
Aleksinac
Pirot
30
38
|
17.03.2013 19:00 | 30 : 38 |
|
17.03
18:00
KuÄevo
ZajeÄar 2
37
17
|
17.03.2013 18:00 | 37 : 17 | |||||||
17.03
18:00
Knjaževac
TopliÄanin
25
24
|
17.03.2013 18:00 | 25 : 24 |
17.03
Kikinda
SAS
1
5
|
17.03.2013 | 1 : 5 |
|
17.03
92
KosjeriÄ
4
6
|
17.03.2013 | 4 : 6 |
|